23 C
New York kenti
Pazar, Mayıs 28, 2023

Arıza Bir Erkekle Beraber Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

miranda-nin-guzellik-sirri_normal_776816Arıza erkekler her zaman kadınların başına bela olurlar. Eğer mutsuz olmak ve başınıza bela almak istemiyorsanız arıza erkeklerden uzak durmanız faydanıza olur. Arıza erkekler, sizi hem mutsuz ederler hem de istediklerini alamayınca sizi etrafa rezil ederler. Arıza erkekler, karakterleri bozuk ve güvensiz insanlardır.

Bir kadın olarak mutlu bir beraberlik yaşamak istiyorsanız, güvenli bir ilişki içerisinde olmanız gerekir. Zaten hangi kadın istemez ki güvenli bir ilişkisinin olmasını? Güven duyacağı biriyle beraber olmayı, ondan emin olmayı ve sonsuza kadar ona güvenmeyi. Kısacası güven duymak, bir kadının beraber olduğu erkekte aradığı ya da araması gereken en önemli özelliktir.

Ancak, her zaman aşk ilişkileri istenilen gibi yolunda gitmez. Her zaman karşınıza güvenebileceğiniz nitelikte bir erkek çıkmaz. Ya da siz onun karakterinin gerçek yüzünü bilmeden güven duyacağınız biri zannedip, kendinizi tamamen ona bırakabilirsiniz. Oysa ortalık arıza erkeklerle doludur. Hem de karakterlerini ustaca saklayıp, kendini altın taslarda sunan sonra da kadınların başına bela olan, hayatı zindan eden nice erkekler vardır.

Tabi ilişkinin başlarında nasıl bir erkekle beraber olduğunuzu bilemeyebilir, karşınızdakinin sorunlu bir erkek olduğunu teşhis edemeyebilirsiniz. Bu oldukça normaldir. Çünkü bir çok erkek kendini pazarlamayı çok iyi bilir. İlişkinizin ilerleyen aşamalarında çözmeye başladığınızda bazı şeyler için geç kalmış olabilir, sümük gibi yapışan herifi sırtınızdan bir türlü atamayabilirsiniz. Ayrılıp kendi yolunuza gitmenize müsade etmediği gibi binbir türlü rezillik yaşatabilir size.

”Peki bu durumda ne yapacağız? Hiç mi ilişkimiz olmasın?” diye düşünmeye başladıysanız, elbette ilişkiniz, mutlu beraberlikleriniz olacak. Bütün erkekler aynı değildir. Arıza erkekler olduğu kadar, çok değerli, karakterli erkekler de mevcuttur. Dikkat etmeniz gereken, bu arızalardan biri de size denk gelmesin.

İlişkinizin başında sorunlu bir erkekle beraber olduğunuzu, onun bazı davranışlarından yola çıkarak anlayabilir, ilişkiyi başlamadan bitirebilirsiniz. Bunun için davranışlarındaki bazı küçük detaylara dikkat etmeniz yeterli.

İşte o küçük detaylar…

– Bir erkek usandırıncaya kadar sürekli arıyor, baskı yapmak için hediyeler, çiçekler gönderiyorsa baskın bir karaktere sahip olduğunu düşünebilirsiniz. Üstelik istemediğiniz halde bu tavrını sürdürüyor ve size geri adım attırmak için baskı uyguluyorsa karşınızdaki insanın ciddi bir sorunu var demektir.

– Özel eşyalarınızı karıştırmakta bir sakınca görmüyorsa, sizin mahremiyetinize saygı göstermeyen biri olduğunu gösterir bu hareket. İlişkinin ilerleyen safhalarında size özel işlere müdahale etmeye aday biri var demektir karşınızda.

– Onu görmek için uygun olmadığınız ve bunu kibarca anlatmaya çalıştığınızda, sizi anlamamakta ısrar edip aşırı tepki vererek kızması kötü bir işarettir. Size saygı göstermeyen biriyle bir ilişkiyi ne kadar sürdürebilirsiniz ki?

– Bir erkek, sorunlarını çözmek için şiddete başvurmaktan çekinmiyorsa ve şiddete başvuranlar hakkında olumlayıcı ifadeler kullanıyorsa, ileride sizin için bir baş belası olma ihtimali yüksektir.

– Yalan söylediğini fark ettiğiniz biriyle ilişkiye devam eder misiniz? Yalan söylemek, hiçbir zaman iyileşmeyen bir hastalıktır. Bir kere söyledi, bir daha olmaz diye düşünmeyin.

– Kadınlara yönelik aşağılayıcı ifadeler kullanan bir erkek, size ne kadar güzel iltifatlar yapsa, hoş sözler söylese de kar etmez. Bir kere, içindeki kadın düşmanını keşfettiyseniz, adımlarınızı dikkatli atın deriz.

– Kişiliğinize yönelik eleştiriler yapmaktan zevk alan biri varsa karşınızda, onun hakkında detaylı olarak düşünmeye çalışın. Sizi, fazla iyimser davranmamaya, gerçekleri görmeye davet ediyoruz!

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER