11 C
New York kenti
Cumartesi, Nisan 1, 2023

8 Adımda Kadınları Etkileme Sanatı

20091102_madmen_560x375-560x300Bir kadını etkilemek aslında sanıldığı kadar zor bir şey değil. Beğendiğiniz ve birlikte olmak istediğiniz kadının dikkatini çekmeniz için öncelikle tavır ve davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bunun dışında kadınlar için en önemli konu ise, nefesinizin ve teninizin güzel kokması. Bir kadın için bu ilk izlenimler çok önemli.

Bunları yerine getirmiş olmanız onun hemen dikkatini çekeceğiniz anlamına gelmiyor. Sadece erkekler hakkındaki ilk önyargı zincirlerini kırmış olacaksınız. Bunun dışında, karşınızdaki kadını etkilemek için 8 adımı takip etmeniz gerekiyor.

1- Kadınlar için bir erkeği etkilemek, etkilenmesi kadar zor değildir. Eğer ona söylediğiniz gibi gerçekten ondan hoşlanıyorsanız büyük bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece onu düşündüğünüzü bilmesine izin verin.

2- Kompliman yapın. Onun saatini, ayakkabısını veya dikkatinizi çeken herhangi bir eşyasını farkettiğinizi gösteren sözler söyleyin. Kadınlar evden çıkmadan önce elbiselerini 6 kez değiştirir. En yapılan seçim karşımızdakine hoş görünmek içindir. Ona giydiklerini beğendiğinizi gösterin.

3- İtici olmayan bir şekilde komik olun. Espri sanatınızı geliştirin.

4- Dans etmeyi öğrenin. Kadınları en çok etkileyen şeylerden biridir. Hepsi etrafınızda toplanır.

5- Centilmen olun. Kibarlığın öldüğü bir söylenti değil mi? Kapıları kendisine açan, oturmadan önce ona yer veren her erkeği tüm kadınlar sever.

6- Göz teması kurun. Çok fazla gözlerine bakın ve dostça gülümseyin. Şehvetli bakmayın.

7- Düzgün giyinin. Sadece kadınların iyi giyinmesi gerektiği söylentisine aldırmayın. Kadınlar aksesuarı sever ve erkekler de onlar için bir aksesuardır. Diğer kadınlar size bakarak onun seçimini yargılarlar. Temiz, güzel kokan, iyi giyinmiş bir erkekle birlikte olmak onlar için gerçek bir ödüldür.

8- Yaşamını, tutkularını anlatmasını ve kendinden bahsetmesini isteyin. Anlattıklarını ilgiyle dinleyin. Her kadın uzun süre kendisiyle ilgili anlattıklarını dinleyen bir kadın ister. Zaman zaman anlatacağınız heyecanlı hikayelerinizle onu kendinize bağlayın.

**Tavsiye ve uyarılar
Ona ya da başka bir kadına dik dik bakmayın.
Etrafında dolaşmayın. Elinizin altında tutma tekniği çok sıkıcıdır. Zaman zaman takip ettiğinizi belirten bakışlar daha çekicidir.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER