11 C
New York kenti
Cumartesi, Nisan 1, 2023

35 Yaş Üstü Kadınlar

Menopoz_D_neminde_Fond_tenden_Uzak_Durun35 yaş kadınlar için çok önemli bir yaştır. Çünkü 35 yaş, kadın hayatının dönüm noktasıdır. Kadınsı kaprislerden sıyrıldığı, ayaklarının yere sağlam bastığı yaştır. 35 yaşı geride bırakmış kadınların bir çoğu kendi işinin sahibi, maddi anlamda özgür ve kendine olan güveni sonsuz olan kadınlardır.

Etraflarındaki erkeklerle çok fazla ilgilenmezler. Çünkü, düzenli bir yaşantıları ve yaşantılarının tam da merkezinde mutlaka birileri vardır. Hayattan derslerini almış olarak, kalan yaşantılarından ne beklediklerini bilirler. Çünkü 35 yaş ile birlikte hayatlarının ikinci yarısına girdiklerinin farkındadırlar ve en iyi şekilde değerlendirmek için ellerinden geleni yaparlar.

Saçma sapan şeylere gözyaşı dökmenin manasız olduğunu bilirler. Karakterleri sağlamdır. Aldatmazlar. Gideceklerse giderler, kalmayı istiyorlarsa kalırlar.

Örneğin;

– 35 yaşını aşmış olan hiç bir kadın, gecenin yarısında uyanıp da, telefonla sevgilisini de uyandırıp; ”sen ne demek istedin?” ya da ”sen ne düşünüyorsun?” diye saçma sapan sorular sormaz.

– Karşısındaki erkeğin ne düşündüğü, 35 yaşını aşmış bir kadının umrunda bile olmaz.

– 35 yaşını aşmış bir kadın çantasında mutlaka doğum kontrol hapı veya benzeri korunma araçları bulundurur. 30 yaşın altındaki kadınlar korunmayı erkekten beklerler.

– 30 yaşın altındaki kadınlarla uğraşmak zordur. Masraflıdırlar. Geceleri mutlaka ”in” mekanlara ya da yemeğe götürmek gerekir. Oysa, 35 yaşını aşmış bir kadın sihirli cümleyi bir çırpıda söyler; ”Bitki çayı içer misin?”

Kadınlarda, erkeklerin tam tersi olarak yaşlandıkça libido enzimleri artar.

– 35 yaş üstü bir kadın karşısındaki erkeğe asla bağlanmaz. Çünkü, zaten bağlandığı biri mevcuttur.

– 35 yaş üstü kadınlar oldukça açık sözlü davranırlar. Sevgilileri eşeklik ettiğinde, direkt olarak ”eşeklik etme” derler. 30 yaşın altındaki genç kadınlar bu durumlarda susup, sevgililerini terkederler.

– 35 yaşını aşmış bir kadın, sevgilisine asla ”hamileyim, evlenmemiz gerek” demez.

– 35 yaş üstü kadınlar lezzetli yemekler yaparlar. Genç kadınlar ise sadece pizzacının telefon numarasını bilirler.

– 35 yaş üstü bir kadını alddattığınızda saklamanız gerekmez. Çünkü medyum gibidirler, zaten aldatıldıklarını hemen bilirer.

– 35 yaş üstü kadınlar, sevgililerini bütün kız arkadaşlarıyla tanıştırırlar. 30 yaşın altındaki kadınlar ise, sevgililerini arkadaşlarından kıskanırlar.

– 35 yaş üstü kadınlar “Kegel”i de “Hegel”i de bilir, ikisini karıştırmaz.

– 35 yaş üstü bir kadın sizinle köfteciye seve seve gelir. Hatta piyazını soğanlı ister. 30 yaş altı üzerinin köfte kokacağını düşünür.

– 35 yaş üstü kadının üzerinde bir asalet vardır, bir gece yarısı sokağın ortasında sevgilisiyle kim daha fazla bağıracak yarışması yapmaz.

– 35 yaş üstü kadınlar tecrübelidir. Bir büyük rakı içtikten sonra sevgililerinin ayağa kalkacak halde olamayacağını bilirler. Gençlerin bu gerçeği anlamaları biraz daha uzun sürer.

– 35 yaş üstü kadınlar için erkeklerin eni, boyu ve kilosu çok önemli değildir.

– Ve… 35 yaş üstü hiç bir kadin sizi “gençliğinin en güzel yıllarını çalmakla” suçlayamaz, büyük olasılıkla biri sizden evvel davranmıştır.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER