23 C
New York kenti
Pazar, Mayıs 28, 2023

2014 Eyeliner Modası

2014-Gözlerde-Beyaz-Eyeliner-Modası-12Eyeliner, kadın makyajında hiç modası geçmeyen makyaj ürünleri arasında yer alır. Çünkü eyeliner, kadın göz makyajının olmazsa olmazları arasındadır ve her zaman kadınların favorisidir.

2014 yılında da kadınlar için eyeliner modası aralıksız olarak devam ediyor. Ancak, klasik eyeliner kulanmanın yanı sıra, alışılagelmişin dışına da çıkılıyor.

İşte 2014 yılı eyeliner modası…

Eyeliner, kadın makyajında hiç modası geçmeyen makyaj ürünleri arasında yer alır. Çünkü eyeliner, kadın göz makyajının olmazsa olmazları arasındadır ve her zaman kadınların favorisidir.

2014 yılında da kadınlar için eyeliner modası aralıksız olarak devam ediyor. Ancak, klasik eyeliner kulanmanın yanı sıra, alışılagelmişin dışına da çıkılıyor.

İşte 2014 yılı eyeliner modası…

– Renkli eyeliner

Renkli eyelinerı istediğiniz şekilde çekebilirsiniz. Özel günlerinizde ya da gece eğlenmeye çıktığınızda kullanabilirsiniz. Bu eyeliner gözlerinize eğlenceli ve hoş bir görünüm kazandıracaktır.

Renkli eyeliner

– Çift kuyruklu eyeliner

Gözünüzün üst ve alt kirpik diplerinden fırça kalınlığınca eyelinerınızı sürün ve gözünüzün bitiş noktasına kadar aynı kalınlıkta götürün ve bitiş noktasında ince bir çizgiyle her iki tarafıda birleştirmeden bitirin. Gözleriniz çok küçük ve çekikse çift kuyruklu eyelinerı kullanabilirsiniz. Bu gözlerinizi iri gösterir.

Çift kuyruklu eyeliner

– Kedi gözü eyeliner

Göz pınarlarınızdan başlayarak hem alt hem üst olarak her iki tarafı da gözlerinizin bitimine doğru kalınlaştırarak eyelinerınızı çekin. Uzun ve sivri bir kuyruk yaparak eyeliner çekme işleminizi bitirin. Kedi gözü eyelinerla gözleriniz daha iri ve daha çekici bir görünüm kazanacaktır.

Kedi gözü eyeliner

– Kuyruklu eyeliner

Göz pınarından ince başlayan eyeliner çekme işlemini, gözün ortasından itibaren kalınlaştırın ve en son kuyruk ile bitirin.Kuyruklu eyelinerla gözleriniz daha çekik görünecektir. Eğer gözleriniz çok iriyse, kuyruklu eyeliner gözlerinize daha çekik daha küçük bir görünüm kazandıracaktır.

Kuyruklu eyeliner

– Beyaz eyeliner

Göz altınıza kapatıcınızı sürdükten sonra, eyelinerınızı sürün ve gözünüzün köşelerine biraz bulaştırın. Göz kapağınızın üst kenarına sürün ve son olarak göz alt köşelerine biraz bulaştırın.

Beyaz kalemin, parmağınızla göz çevrenize iyice oturmasını sağlayın ve hafifçe alt köşede bulanıklık yapın. Doğal bir görünüm için üst kirpiklerinize bir kat rimel sürün. Eğer gözlerinize nemli ve doğal görünmesini istiyorsanız beyaz eyeliner çekebilirsiniz.

BENZER MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN YENİ MAKALELER